Kryesore

“Pendohet” deputeti i Shkodrës: Platforma e Alibeajt, krijon ngërçe

Deputeti Zef Hila i është bashkuar Xhelal Mziut dhe Greta Bardelit, duke u penduar për firmën pro platformës  së bashkimit të PD-së, të prezantuar nga kreu...

Subscribe