Lajme

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe Velipojës. Menduam që në vajtje të zgjidhnim kompaninë Speed Taxi të Tonin (Nin) Kokaj. Kjo kompani...

Nis HETIMI: Familjarë të Lulzim Bashës, ish-të besuar të Sajmir Tahirit, AKSHI, Aleksander Marleci dhe Altin Salihi kanë dalë në përgjime

Të nderuar lexues, një situatë pothuajse surreale e gati si skenar filmash po ndodh me SHkodraNews këto ditë. Sipas një informacioni të mbërritur nga disa...

Sekseri i Gent Shalës dhe Fuat Vjerdhes, Nard Luli ka ndërtuar një kat pa leje. Shteti shqiptar hesht

Të thella janë lidhjet e mafias në SHkodër e Shqipëri, por më e madhe është vendosmëria jonë për t'i shkuar deri në fund zbardhjes...

Shteti shqiptar të pyesë Antonela Kçiren ku e ka varrin nëna e Gjergj Zefit

Sa herë ulemi të shkruajmë për bandën e rrezikshme të Sajmir Tahirit na kujtohet shprehja e Kolombos: Këta të vrasin natën e të qajnë...

Benet Beci, ky mjeshtër i manipulimit. Shihni çfarë po bën tek Ujësjellësi

Para pak ditëve një burim i tha ShkodraNews se Benet Beci ka shkarkuar mbi 300 punonjës nga Ujësjellës-Kanalizime SHkodër. Ne u thelluam dhe u interesuam...

Subscribe