Lajme

Kush kalon mbi 700 kw/h paguan më shumë, Ahmetaj: Nuk u harxhon lavatriçja por sistemet e instaluara

Kush harxhon më shumë, paguan më shumë. Qeveria ka gati projektligjin dhe më pas për ta miratuar draftin që kush harxhon mbi fashën 700 kilovat...

Hapen zarfet, deputetët socialistë propozojnë 67 emra për Presidentin e Ri

Deputetët e Partisë Socialiste kanë propozuar 67 emra për Presidentin e ri të vendit. Dje, u mblodh Grupi Parlamentar dhe i pranishëm ishte dhe...

Edi Rama jep lajmin: Më 30 prill ndryshon gjithçka në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se Shqipëria nga vendi i 33 është ngjitur në vendin e...

Negociatat për Presidentin, vjen lajmi nga PD

Kreu i Komanduar i PD Enkelejd Alibeaj ka thirrur në mbledhje grupin parlamentar ditën e nesërme. Mbledhja është planifikuar që të zhvillohet në orën 16:00,...

Lajmi i bujshëm për arrestimin e Taulant Ballës, reagon deputeti socialist

Deputeti socialist Taulant Balla reagon për një spekulim që disa media shpërndan pasditen e sotme, në lidhje me një efektiv të arrestuar. Rastësisht, ky...

Subscribe