Politike

Igli Cara shpall kandidaturën për kryetar të PD Durrës dhe bën thirrje për bashkim

Ish-deputeti i PD, Igli Cara, përmes një statusi në rrjete sociale thotë se mundësia për të sjellë ndryshimin në vend është bashkimi dhe rikthimi...

Arjan Hoxha zgjidhet kryetar i degës së PD në Kamëz

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për kryetarin e degës së PD Kamëz. Mësohet se Arjan Hoxha do të jetë kryetari i ri...

Zgjedhje në 18 degë të PD, kush janë kryetarët e rinj

Në 18 degë të Partisë Demokratike në vend është zhvilluar procesi i votimit për të zgjedhur kryetarët e ri të degëve. Pas numërimit të...

EMRI/ Ky është kreu i ri i PD-së në Gjirokastër

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit të votave në PD-në e Gjirokastrës. Në fund, të numërimit të votave është zgjedhur edhe kreu i ri...

Subscribe