Te perzgjedhura

Pazari i socialistëve/ Një shkodran për President?

Zarfat e pazarit socialist për një president që përfaqëson unitetin kombëtar do të dorëzohen nesër në duart e Taulant Ballës, Elisa Spiropalit dhe Damian...

Ja “surpriza” që i bëri Voltana Bardhit pak ditë para se të largohej (dokumenti)

Ndersa numeronte oret e fundit ne detyren e kryetares se bashkise Shkoder, Voltana Ademi, njeriu simbol i shkaterrimit dhe drejtimit pa vizion, e hodhi...

Nuk kam jam penduar, reagon sërish deputetja e Shkodrës

Nga Greta Bardeli Një sqarim për një lojë fjalësh që është përhap në disa media sot për gjoja përfaqësues te PD që kanë firmos draftin...

Presidenti Trump tregoi se si mund të ruhen dhe forcohen liria e siguria

Më 20 janar 2021, isha i sigurt për dy gjëra: Donald Trump po ikte duke lënë një botë më të sigurt e më të...

Zgjedhje në 18 degë të PD, kush janë kryetarët e rinj

Në 18 degë të Partisë Demokratike në vend është zhvilluar procesi i votimit për të zgjedhur kryetarët e ri të degëve. Pas numërimit të...

Subscribe