Te perzgjedhura

Mes lotësh dhe dhimbjes, përcillet në banesën e fundit 24-vjeçarja shqiptare që humbi jetën në Itali

Sot në qyteëtin e Kavajës, familjarë, të afërm dhe qindra qytetarë kanë përcjellë mes lotësh e dhimbje në banesën e fundit 24-vjeçaren Daiana Galicaj. Daiana...

EMRI/ Ky është kreu i ri i PD-së në Gjirokastër

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit të votave në PD-në e Gjirokastrës. Në fund, të numërimit të votave është zgjedhur edhe kreu i ri...

Zbulohet skandali/ Si e bleu Rama përmes inceneratorit ish-deputetin e LSI

Teksa vazhdojnë hetimet e SPAK mbi aferën e inceneratorëve, fakte të reja bëhen publike dita-ditës. Ish-Ministri Lefter Koka, i cili u la pas hekurave edhe...

Ristani: Bashkimi i PD vjen nga vota e lirë

Arben Ristani anëtar i Komisionit të Rithemelimit të PD ka folur nga Saranda për situatën në PD dhe ka komentuar edhe zgjedhjet në degët...

Subscribe