Te perzgjedhura

Nuk kam jam penduar, reagon sërish deputetja e Shkodrës

Nga Greta Bardeli Një sqarim për një lojë fjalësh që është përhap në disa media sot për gjoja përfaqësues te PD që kanë firmos draftin...

Presidenti Trump tregoi se si mund të ruhen dhe forcohen liria e siguria

Më 20 janar 2021, isha i sigurt për dy gjëra: Donald Trump po ikte duke lënë një botë më të sigurt e më të...

Zgjedhje në 18 degë të PD, kush janë kryetarët e rinj

Në 18 degë të Partisë Demokratike në vend është zhvilluar procesi i votimit për të zgjedhur kryetarët e ri të degëve. Pas numërimit të...

Mes lotësh dhe dhimbjes, përcillet në banesën e fundit 24-vjeçarja shqiptare që humbi jetën në Itali

Sot në qyteëtin e Kavajës, familjarë, të afërm dhe qindra qytetarë kanë përcjellë mes lotësh e dhimbje në banesën e fundit 24-vjeçaren Daiana Galicaj. Daiana...

EMRI/ Ky është kreu i ri i PD-së në Gjirokastër

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit të votave në PD-në e Gjirokastrës. Në fund, të numërimit të votave është zgjedhur edhe kreu i ri...

Subscribe