Çfarë po kurdisin Luizi dhe Dea? Dyshja shfaqen bashkë fill pas largimit të Kiarës në Turqi

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel Hoxha, ishin dy ndër banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP.

Gjatë spektaklit dy ish-finalistët kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit, mirëpo duket se inatet dhe mëritë kanë mbetur brenda në shtëpinë e famshme.

Kjo pasi së fundmi në rrjet, po qarkullon një video e Deas dhe Luizit brenda në makinë.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj video, por spekulimet kanë qenë të shumta kjo pasi edhe Kiara nuk ndodhet në Shqipëri, por në Turqi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej