Çfarë po ndodh me ish-banorët e BBV? Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari “kapen mat” shumë pranë njëri-tjetrit në Tiranë

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari janë bashkuar për projekti filmik pas përfundimit të eksperiencës në ‘Big Brother VIP Albania’. Nga ‘rivalë’ në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ata vijnë tashmë si burrë dhe grua.

Kjo ka krijuar mjaft interes te publiku dhe së fundmi janë publikuar edhe momente nga xhirimet në Parkun e Tiranës. Ky film do të jetë një komedi romantike, që shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Dhe titulli i këtij filmi është frymëzuar nga shprehja e tij e famshme brenda shtëpisë; “në kuadër të lojës”. “Në kuadër të dashurisë” do të nisë xhirimet këtë muaj në qytetin e Korçës.

Çfarë po ndodh me ish-banorët e BBV? Luiz Ejlli dhe Olta

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej