Çfarë u vendos për Shqipërinë? Përfundon samiti i BE në Bruksel, reagon Michel

Sapo ka përfunduar samiti i BE në Bruksel, zyrtari i lartë Michel ka deklaruar se prioritet kemi bisedimet me Shqipërinë dhe RMV.

Pas pak do të dalin në konferencë për shtyp kryeministri Rama, Vuçiç dhe Kovaçevski.

Bëhet me dije se është anuluar konferenca për shtyp mes Macron, Von der Leyen dhe Michel.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej