Çifti vendos 6 dollarë në arkën e kursimit çdo herë që bëjnë s*ks, sa para kanë mbledhur deri më tani

Një çift nga Meksika kanë bërë shumë para duke vendosur 6 dollarë në një derrkuc sa herë që bëjnë seks.

Fanny Castellanos, 26 vjeç dhe i fejuari i saj Jesús, 29 vjeç, ndanë sekretin e tyre të çuditshëm financiar në një video të TikTok që ka mbledhur 25 milionë shikime.

Çifti, siç raportohet nga newyorkpost.com, hynë në sfidën e çuditshme të kursimit të parave janarin e kaluar pasi u përballën me probleme financiare në mes të pandemisë së koronavirusit.

Brenda një viti ata kanë kursyer 1320 dollarë, që do të thotë se në 12 muajt e fundit kanë bërë seks 220 herë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej