“Çmendet” 27 vjeçari në Tiranë, rreh bashkëshorten dhe vjehrrin

Dy shtetas janë arrestuar në Tiranë, pasi akuzohen se kanë ushtruar dhunë në familje. Një 34-vjeçar u arrestua pasi dhunoi bashkëshorten e tij. Ndërkohë 27-vjeçari me iniciale Q.B ka rrahur bashkëshorten dhe vjehrrin e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin S. O., 34 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin Q. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe vjehrrit të tij”, njofton Policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej