Çmenduria në Shqipëri: Deri në 30 mijë euro për një targë të personalizuar

Blendi Gonxhja, drejtor DPSHTRR, foli në lidhje me targat e personalizuara.

Ai tha se një targë e personalizuar në ankand mund të shkojë 30 mijë euro, mund të shkojë 300 mijë euro, por dhe 5 mijë euro.

Më tej shtoi se ka persona që janë të gatshëm të paguajnë 20 mijë euro për një targë të personalizuar.

“Një targë e personalizuar në ankand mund të shkojë 30 mijë euro, mund të shkojë 300 mijë euro por dhe 5 mijë euro.

Dje më thanë se një person është i gatshëm të japë 20 mijë euro për targën”- tha ai.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej