Ç’po ndodh? Ish-ministri i akuzuar për korrupsion paraqitet në SPAK

Ish-ministri Arben Ahmetaj është paraqitur para disa minutash në SPAK. Ahmetaj ka mbërritur në Prokurorinë e Posaçme i shoqëruar nga avokatët e tij mbrojtës Henrik Ligori dhe Ardian Visha.

Ende nuk dihet arsyeja pse ish- ministri është në SPAK.

Vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej