Ç’po ndodh me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 100.2 lekë dhe shitet me 102.2 lekë.

Monedha evropiane euro blihet me 108.8 lekë dhe shitet me 110.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 113.2 lekë dhe shitet me 115.2 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 125.8 lekë dhe do shitet me 128 lekë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej