Ç’po ndodh sot me kursin e këmbimit/ Ja me sa shitet Euro

Monedha e eurozonës shitet sot me 108.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 101.1lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 126 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.68 lekë.

Këmbimi valutor/ Si këmbehen sot dollari dhe euro

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej