Deputeti demokrat: Po kërcënohemi të marrim pjesë në protestë

Kreshnik Çollaku thotë se deputetët e PD, po kërcënohen apo përjashtohen, duke i detyruar të marrin pjesë në protestën e nesërme të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Përmes një statusi në rrjetet sociale Çollaku shkruan:

“Të përjashtosh (të kërcënosh) deputetë të veçantë për pjesëmarrjen në protestë, është provokim i panevojshëm ndaj protestës dhe bashkimit të PD”.

Mesa duket, deputeti i PD, nuk do të marrë pjesë ditën e nesërme në protestën e opozitës ndaj është hasur me reagim nga ana e kolegëve organizatorë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej