Detaje nga plagosja në Lezhë, Policia identifikon njërin nga autorët, 22-vjeçari: Shkak u bë loja e bilardos

Një 22-vjeçar mbeti i plagosur gjatë një sherri mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Aleks Laska u plagos gjatë  të shtënave me armë zjarri dhe u dërgua menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Sipas raportimeve të para, dyshohet se shkak për këtë ngjarje është bërë një konflikt mes të rinjve në një bilardo. Ndërkohë policia ka identifikuar autorin e plagosjes por emri i tij ende nuk është bërë i ditur.

Mësohet se 22 vjeçari i plagosur ka  thënë se shkak për sherrin u bë loja e bilardos, ndërsa Policia po vijon hetimet. Gjithashtu policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë për të parë nëse bëhet fjalë vetëm për një konflikt të çastit apo më tepër.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej