Detaji i bujshem nga masakra e Fushë Krujës, vrasësit e Brilant Martinaj me shokë i strehoi një efektiv policie

Masakra e Fushë Krujës/ Efektivi M.D. ka ndihmuar autorët që t’i shmangen Policisë së Shtetit.

I ka larguar autorët me makinën e tij nga vendi i ngjarjes, por është kapur nga kamerat e sigurisë.

I ka strehuar autorët në banesën e tij një natë para dhe pas vrasjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej