Dhunuan reperin në mes të rrugës, procedohen penalisht Noizy dhe babai i tij

Pas dhunimit të repertit Kleviol Ahmetit (Cllevio Serbiano), Noizy dhe babai i tij janë proceduar penalisht. Mbas sherrit, Ahmeti ka bërë denoncim në polici dhe blutë kanë nisur procedimin penal ndaj Rigels Rajkut, i njohur si Noizy dhe babait të tij, Bashkim Rajku për fyerje.

Ngjarja ka ndodhur pasi Cllevio ka shkuar pranë lokalit të Noizy-t, ku më pas situata ka agravuar në përplasje fizike. Gjithçka besohet se ka filluar, kur Cllevio ka filluar të ofendonte reperin dhe grupin e tij OTR prej disa muajsh.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej