Digjet makina në Tiranë, ja detajet

Një mjet ka marrë flakë mbrëmjen e kësaj të diele në Unazën e Re, Tiranë. Paraprakisht bëhet me dije se mjeti në pronësi të shtetasit N. L., është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Me datë 29.01.2023, në Unazë të Re, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht mjeti në pronësi të shtetasit N. L. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej