Dil Benet Beci publikisht e denonco Pamfletin e Gjergj Zefit (Sajmir Tahirit)

I nderuar Benet Beci. SHkodraNews të kërkon ndihmë! Të lutem dil publikisht e denonco gjobëvënësin Gjergj Zefi.

I nderuar Benet Beci, dil publikisht e thuaj që Gjergj Zefi të nisi sms në WP ku të tha që me SHkodra.news u mbyll.

I nderuar Benet Beci dil e thuaj publikisht që e falenderove dhe i the që me miq të mirë do rrish pas ditëve të nxehta, për të pirë një gotë verë.

I nderuar Benet Beci dil e denonco publikisht që Gjergj Zefi ka kërkuar leje ndërtimi, dhe ka përdorur Shkodra.news për të dyfishuar kuoten./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej