“Do të karojmë”- Gafa e Bora Zemanit bën xhiron e rrjetit

Date:

Teksa po prezantonte mbrëmjen e djeshme “Dancing with the stars”, moderatorja Bora Zemani bëri një gafë dhe kjo gjë nuk mund t’i shpëtonte publikut.

Teksa po prezantonte mënyrën e kërcimit të konkurentëve, ajo ngatërroi shkronjën G me shkronjë K.

“Dhe do të karojnë me njëri-tjetrin”, tha moderatorja për konkurrentët duke ngatërruar fjalën “garojnë”.

Videoja e këtij momenti po bën xhiron e rrjetit prej mbrëmjes së djeshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Katër shqiptarët që u kapën në “shtëpi bari”, i thanë policit britanik: “Më mirë në burg, se në Shqipëri!”

Katër shqiptarë janë arrestuar në një banesë të përshtatur...

Sali Berisha kërcënon pronarin e ABC News: Kujdes, ndryshe do kesh pasoja serioze

Në daljen e tij të përditshme për mediat, Sali...

Kryetari i Gjykatës Shkodër, Arbër Çela përballet me balanca negative në blerjen e një apartamenti

Gjyqtari i Gjykatës së Shkodrës, Arbër Çela u përball...

E ëma Kryetare e Administratës Publike, i biri kërkohet nga Spanja për 2.5 miliardë Euro vjedhje me Call Center

Dhjetë ditë më parë, drejtësia spanjolle e ka shpallur...