Dyshohet se vranë policin e FNSH, shkaku i atentatit me tre viktima, kush ishte objektivi

Brilant Martinaj, një nga viktimat e atentatit të sotëm në Fushë-Krujë dyshohet se është i përfshirë në ekzekutimin e efektivit Xhuliano Prela.

Dyshohet se objektiv i atentatit ka qenë pikërisht Brilant Martinaj, kushëri i Elvis Martinaj dhe shkak i ngjarjes ka qenë hakmarrja.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej