E rëndë në Itali! Vjehrri vret nusen dhe dhëndrin, dyshonte se kishin lidhje bashkë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 44-vjeçar ka vrarë nusen dhe dhëndrin e tij.

Mediat italianë shkruan se ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo, në provincën e Napolit, ku dy kunetër u qëlluan dhe u vranë nga vjehrri i tyre.

Trupat e 29-vjeçarit Luigi Cammisa dhe ai i 24-vjeçares Maria Brigida Pesacane u gjetën midis Piazza Sant’Antonio dhe Via Caruso, i pari në rrugë, i dyti në një apartament.

Ndërkaq në lidhje me këtë krim është vetëdorëzuar në polici 44-vjeçari Raffaele Caiazzo. Dyshimet e para janë se shkak për këtë është bërë se një lidhje dashurie që mund të kishin këto të dy me njëri-tjetrin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej