E rëndë në Tiranë, vetëvritet me armë 62 vjeçari brenda banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Paraprakisht dyshohet se shtetasi me Xh. L., 62 vjeç është vrarë me armë gjahu në banesën e tij, në rugën “Ali Shefqeti”, Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 12.02.2023, rreth orës 22:00, në rrugën “Ali Shefqeti”, dyshohet se është vetëvrarë, me armë gjahu, në banesën e tij, shtetasi Xh. L., 62 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej