E trishtë: Ishte në shërbim, mjeku pëson infarkt dhe vdes në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një mjek ka ndërruar jetë teksa ishte në shërbim.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në spitalin e Pejës, ku mjeku specialit Reshat Emra ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Lajmin për vdekjen e mjekut e ka dhënë spitali, ndërsa jep detaje nga ngjarja e rëndë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej