E trishtë! Ndahet nga jeta aktori i njohur

Një lajm i trishtë për kinematografinë amerikane ku aktori i njohur amerikan, Mike Batayeh ka ndërruar jetë. Lajmi  është bërë i ditur për mediet një ditë më parë, ndërsa mësohet se artistii ka ndërrura jetë më 1 qershor.

Familja e aktorit vdiq në shtëpinë e tij në Michigan në gjumë më 1 qershor pas një ataku kardiak, raporton BBC. Familjarët të tronditur nga humbja e madhe, thonë se vdekja e aktorit ishte e paparitur, pasi ai nuk kishte shfaqur probleme shëndetësore.Tronditet bota e artit! Në moshën 52-vjeçare, ndërron

Mike njihet për rolin e tij në serialin amerikan “AMC Breaking Bad”. Gjithashtu ai ka fituar zemrën e publikut amerikan nga skeçet komike që bënte së fundmi.

Gjatë gjithë karrierës së tij ai u shfaq në filma të shumtë, American Dreamz dhe Detroit Unleaded, dhe në sriale televizive The Bernie Mac Shoë dhe CSI: Miami.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej