Elton Deda kujton të atin e ndjerë: Me këtë kalbësirë shoqëri, je më mirë atje ku je babush

Kompozitori i madh Ferdinand Deda kishte dje ditën e lindjes. Ai është ndarë nga jeta para disa vitesh.

Djali i tij, këngëtari i njohur Elton Deda, e ka kujtuar atë me një status të shkurtër, por domethënës.

“Babi sot do bente 82!

Por me kete kalbesire shoqeri dhe morali ne kete bote, kam pershtypjen qe eshte shume me mire atje ku eshte.

Te duam fort babush”, shkruan Elton Deda.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej