Elton Deda revoltohet me këmbësorët shqiptarë: Ore trima kokëboshë, vizat e bardha s’janë për të shëtitur

Mënyra se si qytetarët ecin në vijat e bardha ka revoltuar kantautorin e njohur Elton Deda.

Ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku i cilëson qytetarët “kokëboshë” dhe shprehet se vijat e bardha janë për të ecur, jo për të shëtitur.

“Ore trima kokeboshe! Vizat e bardha jane bere per te ECUR jo per te SHETITUR!

Doni dhe nje kafe ta pini aty?” shkruan Elton Deda.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej