EMRI/ Ky është kreu i ri i PD-së në Gjirokastër

Ka përfunduar procesi i votimit dhe numërimit të votave në PD-në e Gjirokastrës.

Në fund, të numërimit të votave është zgjedhur edhe kreu i ri i degës së PD-së, i cili është Eris Shehaj.

Njoftimi i PD:

Njoftim i Komisionit të Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi zgjedhor për zgjedhjen e PD dega Gjirokastër.

Pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetar i PD dega Gjirokastër u shpall Eris Shahin Shehaj me 53% të votave.

Vijon procesi i votimit në 17 degët e tjera.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej