Euro dhe dollari në pikiatë, si këmbehen sot monedhat e huaja

Monedha e eurozonës shitet sot me 107.7 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 125.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 110 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.71 lekë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej