Fatos Nano në spital, reagojnë familjarët, tregojnë si është gjendja e tij shëndetësore

Pas lajmit për gjendjen e rënduar shëndetësore të ish-Kryeministri Fatos Nano, kanë reaguar familjarët  tij.

Sipas burimeve të Top Channel ai është paraqitur në spital të premten për shkak të një problemi në mushkëri por është jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet e ditur se ish-kryeministri, 70 vjeç, vuan dhe nga diabeti.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej