Festa e golit të Mirlind Dakut, zbuloni domethënien e tatuazhit të sulmuesit

I sapofutur në fushën e lojës, këtë pjesë të dytë Mirlind Daku shënon golin e dytë për Shqipërinë, ndaj Polonisë në minutën e 60’ të lojës.

Daku ka festuar golin duke hequr bluzen dhe vëmendjen e merr tatuazhi i tij.

Mirlind Daku ka gdhendur në trup fjalën “Katana”, nofka e komandantit legjendar të UÇK-së Agim Ramadani.

Festa e golit të Mirlind Dakut, zbuloni domethënien e tatuazhitFesta e golit të Mirlind Dakut, zbuloni domethënien e tatuazhit

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej