FOTOT: Vajza e Shkëlzen Berishës nga martesa e parë mbaron maturën

Vazja e Shkëlzen Berishës, Medina, ka marrë diplomën e maturës.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë Shkëlzen Berisha, e cila ka postuar në rrjetet sociale disa foto me vajzën e tij dhe në duar mbajnë edhe një tabelë ku është Medina e vogël.

“Nga çerdhja në maturë….sa hap e mbyll sytë…suksese Medin”, shkruan Shkëlzeni.

Drejt Suedisë ka udhëtuar dhe gjyshja e Medinës, Liria, dhe kjo gjë është zbuluar nga foto e publikuar nga Sali Berisha, i cili po ashtu e ka uruar mbesën e tij në një postim në rrjetet sociale.

“Miq, sot kemi një gëzim të veçantë.

Medina, mbesa jonë, mori diplomën e maturës!

Në foto, sot me kapelen e maturës mban në dorë foton e saj bebe.

Suksese, suksese në studimet universitare dhe përqafime” shkruan Sali Berisha.

Medina dhe Laidoni janë fëmijët e Shkëlzenit me Sadie Berishën, 11 vite më e madhe se partneri dhe jetojnë në Suedi, pas ndarjes së çiftit.

Shkëlzen Berisha prej dy vitesh është martuar me modelen Armina Mevlani.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej