Gafa në Big Brother Vip, vajzat ‘shkrijnë dijet’: Kryeqyteti i Italisë është Milano, ndërsa i Gjermanisë Mynih

Kjo nuk është hera e parë që vajzat e Big Brother Vip Kosova bëhen temë diskutimi në rrjet për gafat që ato bëjnë brenda në shtëpi.

Së fundmi, kanë qenë Juliana dhe Mbresa ato të cilat gjat një “quiz” të realizuar mes njëra-tjetrës, kanë shkrirë të gjitha dijet e tyre.

E teksa po pyesnin njëra-tjetrën për kryeqytetet e disa vendeve në Europë, vajzat dashur pa dashur kanë bër disa “lapsuse të vogla fare”.

Xhuli e ka pyetur Mbresën: Kush është kryeqyteti i Gjermanisë?

Duke qenë se ajo nuk e dinte përgjigjen e kësaj pyetje, është përgjigjur vetë Xhuli, duke e “dreqosur” akoma më shumë.

“Nuk është Berlini, as Frankfurti, por Mynihu”, ka thënë Xhuli. Ndërsa, Mbresa ka bërë Milanon si kryeqytetin e Italisë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej