Gazetarja flet për partnerin: Më zhvesh gjithmonë kur pi, çfarë nuk bën

Gazetarja Rudina Demneri që njihet nga të gjithë si Paloma ka treguar raportin që ka me bashkëshortin e saj pas daljes nga BBV.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Paloma tha se partneri i saj është shumë i kujdesshëm dhe e trajton si ‘bebe’ kur ajo dehet.

“Në raste të rralla ku pi bëhem shumë keq dhe më kap me këto reflukset. Burri më mban kokën me shumë dashuri dhe kujton ato momentet e tij e thotë: “Ç’të duhet ty me këto punë?”

Më vesh, më zhvesh, më heq rrobat, më vendos peshqirin, çfarë nuk bën, më trajton si bebe në ato momente dhe them: “A të pi prap?” Ndaj është marrëdhënia e bukur,” tha ajo.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej