Gent Zenelaj: T’i tregojmë shqiptarëve se artistët nuk janë ata që panë në “Big Brother Vip”, janë më të mirë

Aktori Gent Zenelaj njihet dhe si një kritik i fortë lidhur me atë çfarë ndodh në Shqipëri.

Së fundmi, ai ka folur lidhur me personazhet e Big Brother Vip.

Në një lidhje telefonike me emisionin radiofonik “Merre Me Long”, në Top Albania Radio, Genti tha se duhet t’i tregojnë shqiptarëve se artistët nuk janë ata që panë në Big Brother, por janë më të mirë se aq.

“Duhet t’ju tregojmë shqiptarëve që thellë-thellë artistët nuk janë ata që panë në “Big Brother”. Jemi më të mirë se aq,”-është shprehur ndër të tjera Genti.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej