George Soros i dorëzon djalit, 35 vjeçarit Alex, perandorinë prej 25 miliardë dollarë

Investitori dhe filantropisti George Soros ndërtoi një perandori prej 25 miliardë dollarësh. Ai po ia dorëzon kontrollin e kësaj perandorie djalit të tij 37-vjeçar Alex, i cili përqafon kauza të tilla si të drejtat e votës dhe abortit.

Alex Soros njihet si mik i madh i kryeministrit Rama, por edhe i Erion Veliajt.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej