Gjendet e mbytur 60-vjeçarja

Një 60-vjeçare është gjetur e mbytur ditën e sotme në lagjen nr.13 Durrës.

Dyshimet e para të policisë janë se ajo është mbytur duke u larë në det, ndërsa vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej