Gjendet i mbytur në rezervuar 17-vjeçari

Një 17-vjeçar është mbytur në rezervuarin e fshatit Vrap, në Tiranë. Adoleshenti është gjetur i mbytur nga xhaxhai i tij, pasdite e sotme rreth orës 19:15.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej