Gjendet i plagosur me thikë një 19 vjeçar në Tiranë, detajet e para

Një 19-vjeçar është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Tiranë në rrethana ende të paqarta. Policia njofton se për ngjarjen është informuar nëpërmjet një postimi në sallën operative. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në afërsi të fushës “Ali Demi”. Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.02.2023, rreth orës 21:00, Salla Operative ka marrë njoftim se në afërsi të fushës “Ali Demi”, është dëmtuar, në rrethana ende të paqarta, dyshohet me mjet prerës shtetasi O. Sh., 19 vjeç. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/autorëve.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej