Gjendet një çantë e dyshimtë në Tiranë, policia rrethon zonën

Një çantë e dyshimtë është konstatuar këtë pasdite në Tiranë.

Çanta është gjetur në rrugën Faik Konica, ku pas marrjes së telefonatës, policia ka rrethuar zonën me perimetër sigurie, duke ndaluar kalimin e qytetarëve.

Mësohet se drejt vendngjarjes janë nisur dhe focat xheniere.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej