Gjendet një grua e mbytur në liqen

Një grua është gjetur e mbytur mëngjesin e së enjtes në liqenin e Pogradecit. Viktima është vënë re nga kalimtarë të rastit, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Kjo e fundit ka rrethuar perimetrin dhe është duke kryer hetimet e caktuara. Ndërkohë ende nuk dihet identiteti i viktimës. Sipas informacioneve, mendohet të jetë rreth të 60-ave.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej