Gjendet një makinë e djegur pranë Rinasit

Një makinë është gjetur e shkrumbuar në fshatin Ahmetaq pranë Aeroportit të Rinasit.

Mësohet se makina tip “Volkswagen” është shkrumbuar gjatë orëve të para të mëngjesit dhe është shkrumbuar plotësisht.

Kujtojmë se jo shumë larg nga vendi ku është gjetur kjo makinë e djegur u ekzekutuan tre të rinj mbi urën e Fushë Krujës. Ende nuk dihet nëse makina në fjalë ka lidhje me autorët që mund të kenë kryer krimin e rëndë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.07.2022, në orët e para të mëngjesit, në fshatin Ahmetaq, ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht një automjet i parkuar tip “Volkswagen”. Punohet për saktësimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej