Grabitja e shkollës/ “Lajmi është i pavërtetë”, policia e Shkodrës përgenjeshtron…

Sqarim i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër

Nga veprimet e para të kryera nga Policia dhe sipas deklarimeve të drejtoreshës së shkollës, mësuesve dhe disa nxënësve, në praninë e psikologut, ka rezultuar se në ambientet e kësaj shkolle, nuk ka pasur asnjë tentativë për vjedhje, po disa nxënës të kësaj shkolle, duke luajtur, kanë hapur dritaret e kësaj godine dhe kanë hyrë brenda, gjatë kohës që shkolla ka qenë e mbyllur

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej