Hedh ‘euro’ nga helikopteri, këngëtari i njohur shqiptar ‘habit’ ndjekësit me veprimin e tij

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të njohur në tregun shqiptar muzikor, me hite të cilat pëlqehen nga publiku.

Këngëtari është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku Butrinti ka habitur të gjithë ndjekësit me videon e postuar në Instastory, ku duket në një helikopter dhe me një çantë plot me euro, ku më pas ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Artisti ka hedhur një shumë të madhe të eurove nga çanta nga dritarja e helikopterit.

Në videon e postuar duket edhe ora “23:59”, e cila është edhe ora e publikimit të këngës së re të tij, që titullohet “Lejla”, dhe kjo mund të jetë një pjesë nga videokipi dhe paratë mund të jenë falso.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej