Hidhet nga kati i 5-të i banesës, humb jetën një grua

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas policisë, 67-vjeçarja M.K. ka ndërruar jetë. Mësohet se ajo është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës te Unaza e Re.

Dyshohet se e moshuara vuante nga probleme të shëndetit mendor. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej