HORROR, djali i pret kokën nënës dhe pi gjakun e saj, ja pamjet

Një ngjarje makabre ka tronditur Pejën ditën e sotme. Mediet në Kosovë shkruajnë se në lagjen Kapeshnicë, raportohet se djali ka vrarë nënën e tij.

Por ngjarja tragjike ka vijuar më tej, ku Urim Hyseni pasi i ka prerë kokën nënës së tij, ka pirë gjakun e saj. Autori i masakrës në familjen kosovare kishte pak ditë që ishte kthyer nga Gjermania për vizitë dhe pas disa ditësh do të kthehej sërish.

Raportohet se shkak i konfliktit është bërë mosmarrëveshja që djali kishte me nënën e tij prej disa kohësh. Ai e akuzonte nënën se ishte shkaktare për ndarjen nga gruaja. Autori ishte i martuar me një grua nga Gjakova por për shkak se marrëdhënia mes tyre ishte rënduar, martesa kishte përfunduar me ndarje.

Autori
Autori

“Sot rreth orës 16:00 policia ka marrë një informacion në rrugën “Mbreti Zog” në Pejë, me të arritur në vendin e ngjarjes kemi parë është se bëhet fjalë për vrasje të rëndë teksa vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi kujdestar”, tha zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova..

Më tej  ai bëri të ditur se i dyshuari është arrestuar nga Policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej