Hygerta Sako hedh kandidaturën për Presidente të Shqipërisë? E thotë vetë moderatorja

Date:

Pritet nga momenti në moment që të nis procesi i negociatave ndërpartiake për emrin e presidentit të ri në vendin tonë.

Deri më tani janë të shumtë emrat që po përfliten, por fokusi mbetet te gjinia femërore, pasi të gjithë duan që këtë post për herë të parë ta mbajë një grua.

Së fundmi, moderatorja e sportit, Hygerta Sako ka shfaqur interesin për këtë pozicion. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka pyetur ndjekësit e saj, nëse do ta zgjidhnin.

“Ore s’paska mbetur njeri pa hedhur kandidaturën për Presidënt. A ta hedh edhe unë?”, ka shkruar ajo përmbi foto, duke lënë të kuptohet se kjo ishte thjesht një shaka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Hoteli që ju vu eksplozivi në Sarandë u ndërtua nga Pajtim Yzeiri që ju pre koka në Spanjë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme...

Baton Haxhiu: Do të doja Linda Ramën për presidente

Analisti Baton Haxhiu ka treguar dy emra që ai...

Me snajper dhe “kallash”, kush është vëllai i Admir Muratajt që u shpall në kërkim

Policia njoftoi sot se ka shpallur në kërkim Ilir...

Berisha tregon për herë të parë sa e ka paguar avokatin francez

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar për herë të parë...